Без категорії

Drama_tour

Коли туристична компанія «Світи» запропонувала дослідити лабіринти Івано-Франківського драмтеатру та заодно разом відсвяткувати «рочок» діяльності «Світи» я ні секундочки не барилась та негайно зареєструвалась) На таку екскурсію квитків не придбаєш і унікальність події надихала, так як я захоплюють виставами улюбленого театру і одного разу навіть виграла річний абонемент на двох на відвідування театру;)

Із нетерпінням чекала цього #Drama_tour і 22.02.20 ми зазирнули за куліси національного Драмтеатру ім.І.Франка (якому вже 80 років, до 1980-го він перебував у приміщенні обласної філармонії), пройшлись основною та малими сценами, а також сценою у підземеллі та сценою-цехом))

Завітали у костюмерну та побачили десятки шаф з костюмами, головними уборами та аксесуарами. До речі, костюмер – неординарна красива жінка, котра близько чотирьох десятків років палко «живе» своєю професією.

Навшпиньки пройшли у репетиційну залу та зазирнули у гримерну акторів.

Почули безліч цікавих історій про життя театру.

На другому поверсі встановлене керамічне панно 100 кв.м., котре внесене до спадщини ЮНЕСКО. Роботи виконувались у Львові на заводі будівельної кераміки, а готова композиція збиралась з частин. На панно зображені події з життя нашого краю: народно-визвольну боротьбу легендарних опришків і славних народних месників, сцени побуту і сюжети народних легенд, переказів, архітектурні та пейзажні мотиви, також майстри увіковічнили й себе (плитка із трьома сидячими гуцулами, які грають на сопілках).

Це надзвичайне панно лягло в основу нового мерчу драмтеатру: сумки, бананки, кружки і т.п.

Тепер у мене є красива лляна сумочка із згаданим панно, котра виконана Яремою Стециком за допомогою спеціальних технік.

@svity_travel, вітаю з днем народження!

Процвітайте, світіть яскраво, натхнення Вам для створення таких унікальних екскурсій, які продумані до дрібниць!!!

Залишити відповідь