Без категорії, Подорожі

Бакота така…

Хотілось велосипедної Бакоти, але 08.10.16 вийшла дуже крута автомобільна Бакота і святковий КамПод в компанії водія нашого буса, 9-ти «заядлих» провірених у походах друзяк і маленької принцеси.

“Бакоти немає на карті України, так як історія Бакоти закінчилася в 1981 році, коли в ході будівництва Новодністровської ГЕС населення села Бакота і ще 24 сіл було виселено в сусідні міста-села, а територію було повністю затоплено водами Дністра”
http://ukr-space.com/news/30102

“Хто був на Поділлі, а не бачив Бакоти, то можна зачислити до категорії людей, які були в Римі, а не бачили Колізей. На Дністрі, за 55 км від залізничної станції Кам’янець-Подільський на території Національного природного парку «Подільські Товтри», знаходиться шматочок раю – Бакота. Бакота – село, Колодіївської сільської ради Кам’янець-Подільського району. Але цього села ви не знайдете на карті України. Колишні його мешканці не можуть повернутися, поблукати між порожніми хатами, подивитися на закинуті садки. Бо там, де колись була Бакота, сьогодні тече Дністер. У зв’язку з будівництвом Дністровського гідровузла рішенням облвиконкому від 27 жовтня 1981 року Бакоту було виключено з облікових даних…”
http://igormelika.com.ua/shhodennik-mandrivnika/podorozhi-ukrajinoyu-bakota-misce-jakogo-nemaje-na-karti

Як же хотілось туди, фантазія малювала щоб змішане з скандинавськими фіордами і Джен Ейр.

А вийшло набагато грандіозніше і в наслідок цього народились наступні ідеї…

Масштаб побаченого вражає, це треба побачити обов’язково!

Бакотський Михайлівський печерний монастир https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%B0%D0%BA%D0%BE%D1%82%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D0%BC%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%80

\

стрічки на здійснення бажань


А по закінченні поїздки відвідали Кам’янець-Подільський. У цей день у місті проходив «Октоберфест», фестиваль повітряних куль і концерт українських гуртів.

Була в цьому місті десь років 8 тому, то багато чого цікавого з’явилось. Ми практично нічого не встигли, але побачили все)) були біля фортеці, в старому місті, зайшли в кав’ярню на Зарванській, але перед нами було 5 замовлень і сказали, що чекати треба десь хвилин 40 щоб принесли, а там такі смачні торти на вигляд були https://vk.com/kavyarnyaonzarvanskastreet
Тож ми пішли біля мосту дивитись на фонтани, чорних і білих лебедів, ковану парасьольку, ще були смачний торт і гарячий чай в кафе “Лове іс”, а за вікном проливали повітряні кулі.
Як пише стаття: “Варто відвідати «Кав’ярню на Зарванській», що знаходиться за адресою: вул. Зарванська, 11. Зала кав’ярні обставлена плетеними меблями, а її стіни прикрашені старими фотографіями, тут грає жива музика в ритмі джазу. До речі, існує легенда, що поруч з місцем, де зараз розташована кав’ярня, жила кохана величного гетьмана Богдана Хмельницького”

 

 

 

Залишити відповідь