Подорожі

Омріяні Мармароси

Ось і довгоочікувані вихідні на Мармаросах почались!!! Більше місяця було про це розмов, думок і мрій-мрій-мрій..

Спочатку подали паспортні дані для отримання прикордонного дозволу організатору походу Роману Михайловичу Мартиніву (РММ), безкінечні дзвінки-переписування, перед самою поїздкою невгамовне передчуття, що потрібно буде вийти на роботу у вихідні та ось всі зірки склались і ми щасливі, молоді з відчуттям свободи і наповнені по вінця позитивом у передчутті пригод летимо у гори!

Зустріло нас чисте карпатське повітря, гордовиті спокійні гори, шалені чисті потоки, річка з порогами і велетенськими валунами зарослими мохом.

Ми хотіли пригод, марили ними, мчали їм на зустріч і вони не забарились))

Змочені дощем, швидким як молодий коханець, ми занурились у життя нашого табору. Зустріч, обійми, емоції!

Ватра, розмови, легкий обід в палатці. Зміна настроїв і зміна погоди, розмови біля ватри. Цікаві розповіді про історію цього краю, назву гори Попіван, котру більшість називає Піп Іван Мармароський.

Чисте зоряне небо, міцний сон, крізь який все ж було чутно розмови біля ватри і блеяння одинокої овечки, що відбилась від отари..  Яким же довгим був цей неймовірний день….

Другий день у Карпатах зустрів нас чудовою сонячною погодою, піднесеним настроєм, буйними фарбами зеленого кольору навколо.

Неймовірні вихідні на улюблених Мармаросах позаду і хотілось б подякувати:
– насамперед організатору Роману Михайловичу, котрий роками має бажання і сили організовувати такі неймовірні поїздки у гори, має невичерпний багаж знань, завжди має 1000 і 1 ідею та гостинно запрошує відвідати хостел “Яремче” (переночувати або й пожити-відпочити на довше);
– подякувати коханому;
– неймовірно позитивним дівчатам, що розділили зі мною радість походу;
– ще більше 20 людям з нашої групи;
– подякувати природі, що прийняла нас) До зустрічі в Карпатах!
Трек походу https://www.strava.com/activities/1065344889

і на закінчення як співає Н.Карпа “Я сонцезалежна” і “Літо”

Залишити відповідь