Подорожі

Палац-садиба графа С.Рея

Немає вільного вихідного, а дуже хочеться помандрувати?
Маючи у розпорядженні півдня можна відвідати цікавий обєкт під назвою “Садиба Рея”.

Виїзд туди з ІФ 14:45 і прибуття у Журавно 16:36 (курсує тільки по пт, сб, нд).
Назад Ходорів – ІФ 20:26-23:58 .

Буде забезпечена максимальна кількість підйомо-спусків (і чомусь підйомів буде більше?:)), неперевершені краєвиди, довколо широкі простори, мальовничі озера.

Садиба Рея – пам’ятка XVIII-XIX століття. Маєток у Псарах (тепер Приозерне), належав графському роду Реїв, нащадкам древнього роду Потоцьких.

Безумовно, садиба Рея заслуговує на увагу велосипедистів!
трек покатушки https://www.strava.com/activities/1052074591

Цікава інформація про палац Рея https://we.org.ua/malovnychi-kutochky-ukrayiny/ivano-frankivska-oblast/palats-grafiv-reyiv/

Зараз палац застиг десь між минулим і майбутнім, ніби мушка в янтарі. Відчувається, що колись тут життя кипіло, все потопало у зелені, через центральні ворота карети під’їжджали по змієподібній доріжці до двоповерхового палацу, навколо були водойми, майданчики для гри у бадмінтон, світучі сади, у палаці просторі кімнати, кімната для танців, широкі сходи вводили гостей до прекрасних передпокоїв. Так і бачу як можливо повертався з навчання син господаря, після Відня чи Лондона життя на канікулах у садибі здавалось йому завмерлим і здавалось ніби іншого життя й ніде й немає, а є тільки цей спокій і зосередженість садиби Реїв.

Але час не стоїть на місці….

Залишити відповідь