Подорожі

Легніца-Берлін- Амстердам-Заансе Сханс-Волендам- Делфт-Гаага- Вернигероде-Вроцлав

Тиждень відпустки у Європі пролетів, ми чекали цю відпустку цілий рік, але це було того варте. Ідеальна організація відбулась завдяки туроператору «Аккорд-Тур» (тур називається «Вітаю, милий Амстердам» https://www.akkord-tour.com.ua/product.php/product_id/6228), керівнику групи Олексію Каспруку, водіям і нашій відповідальній групі.

Ми відвідали Польщу, Німеччину і Нідерланди. Залишились неймовірні спогади і цей фотозвіт:)

Номером один у цій поїздці є Амстердам, у якому ми провели три дні! Звичайно, фото не передадуть атмосферу міста в якому немає жодних заборон, треба на власні очі побачити квартал Червоних ліхтарів, спробувати справжнього голландського сиру, відчути атмосферу цього неймовірного міста….

Легніца (Польща)

і Берлін

Берлін

Відвідали Рейхстаг (попередня електронна реєстрація обов’язкова http://travelalone.ru/kak-zapisatsya-na-ekskursiya-v-reyhstag/)

 

Амстердам

В Амстердамі є багато цікавих місць з платним входом, однак є заклади, котрі можна відвідати безкоштовно:

– 6-поверхова бібліотека займає площу 28 000 квадратних метрів з виходом на оглядовий майданчик, де можна побачити Амстердам, річку Амстел і канали з мостиками з пташиного польоту (Oosterdokskade 143 oba.nl);

– фабрику діамантів Gassan, де можна поспостерігати як наносять грані на діамант та дізнатись багато цікавого на екскурсії (Nieuwe Uilenburgerstraat 173-175 gassan.com);

– двір Бегинаж (Begijnhof) – це закритий двір Амстердама в самому центрі Амстердама (Begijnhof 30 begijnhofamsterdam.nl). За скромними дверима знаходяться маленькі будиночки,  сад 14-го століття, а також дві церкви;

– прокататись на кораблику річкою Амстел, переправа на поромі на інший берег річки здійснюється безкоштовно. Усього в Амстердамі існує сім різних маршрутів поромних переправ, чотири з них відправляються від Центрального залізничного вокзалу;

– квітковий ринок;

– величезний унікальний Вондельпарк;

– відвідати церкви і собори;

– потинятись магазинами та кафе (наприклад, знамените Dampkring, де знімали епізод з “12 друзів Оушена” (Handboogstraat,29);

– прогулятися  кварталом Червоних ліхтарів. За скляними вітринами-дверима стоять жінки, котрі легально займаються проституцією….

І ще багато-багато іншого)

 

Фольклорне село вітряних млинів Заансе Сханс 17 століття. П’ять старовинних вітряків прикрашають береги ріки Zaan, за допомогою яких місцеві жителі, як і їх предки, багато років тому, розпилюють дошки, збивають масло, виробляють знамениту заанську гірчицю. Млини в Нідерландах – це життя! Також побачили як робиться твердий голландський сир. На фабриці національного взуття спостерігали як майстер вирізував дерев’яні черевики – кломпи, в яких голландці ходять до сих пір.

Рибальське селище Волендам – дуже красиве містечко на березі моря. Тут можна спробувати смачний оселедець і помилуватись краєвидами.

 

 

 

Делфт – дуже затишне старовинне містечко: палацові комплекси, величні будівлі, храми вздовж каналів, Ринкова площа міста, фабрика блакитного фарфору, 109 метрова Нова церква, де в підземній дзвінниці розміщується усипальниця Нідерландської Королівської сім’ї.

Гаага – політична столиця Нідерландів, місто міжнародних судів і трибунал, місто – резиденція монархів, унікальні дюни і Північне море.

Вернигероде – красиве місто з пряниковими будиночками, замком на горі, унікальною ратушею з фонтаном і ще тут знімали радянський фільм «Той самий Мюнхгаузен».

 

 

 

Вроцлав

До зустрічі!

 

Залишити відповідь