Без категорії, Подорожі

г.Горган (Костел) 1 049 м.

Якщо є величезне бажання піти в гори і щоб недалеко, то є місце, котре легко доступне, але дарує неймовірної краси краєвиди. Це гора Горган (Костел) або Горган Бурачківський. В народі розповідають, що на цій горі Довбуш випробовував молодих опришків (стоячи на вершечку скали, новобранець мав не здригнутись від помаху сокирою на нього).

Ми туди проїхались 21.01.18 двома машинами, відсвяткувати день народження нашої подруги Тетяни: дуже енергійної дівчини і просто неймовірної людини!

Їхали з Івано-Франківська, у Микуличині за мостом повернули ліворуч, прямо нікуди не звертаючи ще хвилин 10 і залишили машини біля бази відпочинку «Карпатська Вілла». Пройшовши містком річку Прут, зразу поворот наліво і вверх, незабаром побачили гуцульську гойдалку, у неї така ґаздівська фундаментальна конструкція. Трохи зимовим лісом і ось ми вже на вершині г.Горган (Костел) 1 049 м. На вершині каміння стрімкі, вкриті шаром снігу, і нам відкрилася панорама Карпатських гір. Трохи страшно переміщуватись по камінню щоб не посунутись.

Швидко спустились засніженим лісом до гойдалки, так як нас вже чекали приготовлені нашими хлопцями шашлики!! А далі привітання, святкування. Дякую організатору за можливість зробити такий чистий ковток Карпат! Трек https://www.strava.com/activities/1367759881

На цій горі я вже була у червні 2013 року, велосипедами видирались по прямій г.Горган, до г.Рокита і спускались в Дору. Приємно було згадати ту веселу велопокатушку)

 

Залишити відповідь