Без категорії

Початок марафону бажань

Отже, нічого не думаючи-не гадаючи сиджу на роботі 17.01.2019 о 11:58 приходить повідомлення від співробітниці, яке їй переслала її мама. «Відкрився новий ресторан в Івано-Франківську. Політ на повітряній кулі безкоштовно відвідувачам закладу!».

Дзвоню за номером телефону щоб розпитати подробиці про цю подію, він поза зоною. Мені ніби блискавка вдарила в мозок – це ж моя мрія!

Підходжу до співробітниці кажу, от куля зараз буде летіти в місті, а вона каже, давай поїдемо хоч подивимось на неї…

Тим часом я ще раз дзвоню за номером закладу, він поза зоною. Третій раз дзвоню, піднімає трубку приємний чоловічий голос і каже, щоб полетіти на кулі потрібно пообідати у їхньому закладі на 400 грн, а потім можна політати на кулі над містом з 12 до 14 години.

12:05 співробітниця пропонує поїхати на її машині до закладу на вул.Набережну хоч подивитись на кулю, по дорозі ми рахуємо гроші, в неї 50 грн і в мене 140 грн, кажемо може хоча б домовимось, щоб не обідати, а просто полетіти на кулі, але говоримо між собою буде як буде.. Від моєї роботи до кулі десь 5 км, на протязі всієї дороги у нас був зелений коридор і дорога була напівпорожня хоча зазвичай там багато машин..) І обід в мене закінчується в 13:00..

Під’їжджаємо ми до місця де розкладена куля, підходимо до людей , які із захопленням дивляться на величезне диво нетипове для нашого невеличкого містечка! В цей час куля вже готова до старту, вогонь горить і гаряче повітря надуває кулю. Співробітниця каже, підійди домовся за політ, а на мене страх напав, я бачу це моє бажання, я цього так хотіла, і я була в міліметрі щоб відмовитись. І тут хтось із співробітників закладу каже «Хто хоче полетіти?» і я кажу «Я!!!!!!!!!!!!!!!» і це безкоштовно!

Це було неймовірно! 12:25 я вже була на борту повітряної кулі, політ був неймовірним!!!!! Як це описати відчуття? Так захопливо і неперевершено я вже давно себе не почувала!

12:35 ми знову в машині з шаленими емоціями мчимо назад на роботу, встигаємо ще скупитись в магазині:) І навіть швидше як 13 год я вже була на робочому місці)

Дякую всім хто долучився до здійснення мого бажання, а як подумаю скільки людей долучилось, який ланцюг «співпадінь» пророблено щоб як отримала своє бажання!

1.Восени відвідала фестиваль Аніма, на якому була дівчина, що розповідала про силу думки і марафон бажань.

2.Перед Новим Роком знайома велосипедистка Ірина поділилась, що є такий марафон бажань і запропонувала написати список зі 100 речей, які приносять задоволення. Я приєдналась і написала список з 10 бажань на 2019 рік (десятим пунктом був політ на повітряній кулі).

3.Заклад «Тарілка» відкрився в Івано-Франківську.

4.Хтось з співробітників закладу мав ідею зробити рекламою політ на кулі.

5.Мама співробітниці кидає їй картинку з анонсом події, а співробітниця – мені.

6.Співробітниця везе мене до кулі на своїй машині.

7.Зелений коридор на дорозі.

8.це малесеньке віконечко часу, коли ніхто з відвідувачів закладу не хотів летіти і так склалось щоб я таки полетіла і відчула це задоволення!

9.після цього я пишу Юлі (організатору марафону), що моє бажання здійснилось, а вона відписує «А як тобі таке, що мій чоловік (вони живуть в Києві) був сьогодні у справах у Франківську і випадково сфотографував і зняв відео твого польоту?» А в шоці від реальності!

 

Чи часто повітряні кулі бувають у Івано-Франківську? Вперше її бачила.

Чи реально полетіти безкоштовно на кулі у свій обід? Не реально, але можливо якщо бажання сильне!

Дякую всім хто долучився до цього, це таке кайфове відчуття, передати важко, любов переповнює!

 

Сьогодні неймовірним способом здійснилось моє бажання № 10 «Політ на повітряній кулі!», а я його чекала десь в кінці літа – на початку осені))

 

 

Залишити відповідь